:
top of page
tic00905_optimized.jpg

Pomocný technik - pneuservis

O nás

Jsme mladá společnost v automobilovém průmyslu, která nabízí komplexní servis vozidel převážně po Praze a okolí.

Naše služba je moderní a unikátní v tom, že nezatěžuje naše zákazníky, stačí aby si nás objednali na webu nebo telefonicky a my přijedeme a vše za ně vyřešíme.

Za minulý rok jsme zvládli přezout přes 2 000 aut a provedli jsme servis na více jak 500 autech. Zkontrolovali jsme přes 350 vozidel před koupí, tak aby byli jejich noví majitelé absolutně spokojeni.

Koho hledáme? 

Momentálně hledáme brigádníky na občasnou výpomoc při přezouvání velkého počtu vozidel. V případě oboustranné spokojenosti lze jednat o pravidelné spolupráci.

Jsi-li student, máš volnou pracovní dobu nebo pracuješ na směny, tak neváhej a vyplň níže náš dotazník, abychom tě mohli v případě zájmu kontaktovat.

O jakou práci jde? 

Výpomoc při přezouvání vozidel. Od jednoduché výpomoci v podobě manipulace s pneumatikami, převoz vozidel po parkovišti, až po složitější pracovní výkony, jako samotné přezouvání pneumatik na stroji.

Doprava na místo brigády.

Na parkoviště, kde přezouváme auta se můžeš dopravit buď sám autem nebo ti nabízíme hromadný odvoz. Můžeme tě vyzvednou na stanicích metra Háje, Depo Hostivař, Kačerov, Letňany a Zličín.

Finanční ohodnocení

Nabízíme od 200- 250 Kč/hod. Finanční ohodnocení závisí na typu práce, kterou budeš vykonávat.

Formulář

Zaregistruj se u nás a my tě kontaktujeme.

Máš řidičský průkaz?
Vyberte preferované dny brigády:
Nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění a budeme se těšit na spolupráci!

bottom of page